| Όνομα προϊόντων | Πνευματική υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 2200Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 4.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 2350Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 6L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 2900Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 4.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | 2800Bar υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 2800Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 4.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Πρότυπο | AHP3000 |
| Μέγιστη πίεση | 2500Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 12L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Όνομα προϊόντων | Αμφίδρομη ελαφριά χειρωνακτική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Τύπος | Π-142-2 |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-700Bar |
| G.W. | 4.5Kg |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 1L |
| Specification | 690x250x185mm |
|---|---|
| Analogue Gauge | Readings Class 1.0 |
| Use Medium | Water Or Oil |
| Model | AHP3000 |
| Inletsize | 1/2 Inch To 2 Inch |
| Outletsize | 1/4 Inch To 1 Inch |
|---|---|
| Sealtype | Mechanical Seal / Lip Seal |
| Colour | Yellow |
| Material | High-strength Steel |
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Material | High-strength Steel |
|---|---|
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Outletsize | 1/4 Inch To 1 Inch |
| Specification | 690x250x185mm |
| Liquid Outlet | PF 1/4″ |