| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | HDP1100-D2 |
| για | Άτομο-mc/mb/mk35-98 |
| Τρόπος επίδειξης | Ψηφιακή επίδειξη |
| N.W. | 77Kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Vtu-1100N |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τρόπος επίδειξης | Μετρητής πίεσης δεικτών |
| G.w. | 132kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Vtu-1100N |
| Μέγιστη πίεση | 110MPa |
| Ποσό απαλλαγής | 1.2L/MIN |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Hdp1100-δ |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Ανώτατη ροή σε καμία πίεση | 6,5 λ/λ |
| G.w. | 212Kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | HDP1100-2 |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τρόπος επίδειξης | Μετρητής πίεσης δεικτών |
| N.W. | 77Kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Hdp1100-2 |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τρόπος επίδειξης | Μετρητής πίεσης δεικτών |
| N.W. | 77kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | HDFD1100 |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τρόπος επίδειξης | Ψηφιακή επίδειξη |
| N.W. | 77kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Hdfd-1100 |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τρόπος επίδειξης | Ψηφιακή επίδειξη |
| N.W. | 76kg |