| Εύρος μετρητή πίεσης | 0-3000bar |
|---|---|
| Αναλογικό μετρητή | Αναγνώσεις Κατηγορία 1.0 |
| Τεχνολογία αντλίας | Μονόκλινο |
| Υγρή έξοδος | PF 1/4″ |
| Πακέτο | 490x380x440 (χιλ.) |
| Inletsize | 1/2 Inch To 2 Inch |
|---|---|
| Liquid Outlet | PF 1/4″ |
| Sealtype | Mechanical Seal / Lip Seal |
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Color | Black |
| Fuel Tank Capacity | 4.5L |
|---|---|
| Package Dimensions | 810x210x310mm |
| Pump Technology | Single |
| Specification | 690x250x185mm |
| Drive Way | Foot Pedal |
| Type | HML- 3500 |
|---|---|
| Oil Outlet | 3/8NPTF |
| Drive Way | Foot Pedal |
| Pump Technology | Single |
| Maximum Pressure | 1050Bar |
| Όνομα προϊόντων | Ελαφριά χειρωνακτική υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Τύπος | HML1000 |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-1000Bar |
| G.W. | 8KG |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 2.2L |
| Όνομα προϊόντων | Ελαφριά χειρωνακτική υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Τύπος | Π-142 |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-700Bar |
| G.w. | 3.5KG |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 0.33L |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμοποιημένη χέρι αντλία |
|---|---|
| Δομή αντλιών | Χειροκίνητες αντλίες δύο σταδίων |
| Τύπος | HML -2500 |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-2500bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 2.2L |
| Package Dimensions | 810x210x310mm |
|---|---|
| Use Medium | Water Or Oil |
| Analogue Gauge | Readings Class 1.0 |
| Fuel Tank Capacity | 4.5L |
| Specification | 690x250x185mm |
| Όνομα προϊόντων | Αέρας-οδηγημένη υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 3000Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 8L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-4000Bar |
| Όνομα προϊόντων | Αέρας-οδηγημένη υψηλή αντλία |
|---|---|
| Πρότυπο | AHP3000.1 |
| Μέγιστη πίεση | 2500Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 4.5L |
| Πρίζα υγρών | PF 1/4 ″ |