| Όνομα προϊόντων | Μονάδα υψηλών αντλιών |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200 bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Ενιαίος |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα υψηλών αντλιών |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200 bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Ενιαίος |
| Use Medium | Water Or Oil |
|---|---|
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Maxspeed | 1500 To 3000 RPM |
| Specification | 690x250x185mm |
| Pressure Gauge Range | 0-1500Bar |
| Όνομα | Προσανατολισμένη προς τον αέρα υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Ανώτατη εκτίμηση πίεσης πετρελαίου | 1400bar |
| Τύπος | G1400HP |
| Πίεση αέρα | 8bar |
| Τρόπος κίνησης | Αέρας ή εγχειρίδιο |
| Όνομα | Προσανατολισμένη προς τον αέρα υδραυλική αντλία |
|---|---|
| Ανώτατη εκτίμηση πίεσης πετρελαίου | φραγμός 2930 |
| Ανώτατη συνεχής πίεση παραγωγής | 2070 |
| Τύπος | G2800HP |
| Πίεση αέρα | 8bar |
| Ονομασία προϊόντος | 2800Bar υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 2800Bar |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 4.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | 3000Bar υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 3000Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 4.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμοποιημένη χέρι υψηλή αντλία |
|---|---|
| Δομή αντλιών | Χειροκίνητες αντλίες δύο σταδίων |
| Τύπος | HML -1600 |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-1500Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 2.2L |
| Type | HML- 3500 |
|---|---|
| Package | 550x430x450(mm) |
| Specification | 690x250x185mm |
| Net Weight | 29kG |
| Pump Structure | Double-stage Hand Pumps |
| Όνομα | ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΥΨΗΛΕΣ ΥΓΡΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ |
|---|---|
| Πίεση | 1200bar |
| Εφαρμογή | Κύριο υδραυλικό εργαλείο μηχανών |
| Πίεση αέρα | 0-8bar |
| Τρόπος κίνησης | Εγχειρίδιο ή αέρας |