| Productnaam | Pneumatische Hydraulische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 1200bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 3.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Kleur | Blauw |
| Productnaam | Hydraulische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 2200Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 4.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| kleur | Blauw |
| Productnaam | Hydraulische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 2350Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 6L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Kleur | Blauw |
| Productnaam | Hydraulische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 2900Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 4.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Kleur | Blauw |
| Productnaam | 2800Bar hydraulische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 2800Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 4.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Kleur | Blauw |
| Productnaam | Pneumatische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Model | AHP3000 |
| Maximumdruk | 2500Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 12L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Productnaam | Tweerichtings lichte handhoge drukpomp |
|---|---|
| Type | P-142-2 |
| De waaier van de drukmaat | 0-700Bar |
| G.W. | 4.5Kg |
| De capaciteit van de brandstoftank | 1L |
| Specification | 690x250x185mm |
|---|---|
| Analogue Gauge | Readings Class 1.0 |
| Use Medium | Water Or Oil |
| Model | AHP3000 |
| Inletsize | 1/2 Inch To 2 Inch |
| Outletsize | 1/4 Inch To 1 Inch |
|---|---|
| Sealtype | Mechanical Seal / Lip Seal |
| Colour | Yellow |
| Material | High-strength Steel |
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Material | High-strength Steel |
|---|---|
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Outletsize | 1/4 Inch To 1 Inch |
| Specification | 690x250x185mm |
| Liquid Outlet | PF 1/4″ |