| Manometer bereik | 0-3000Bar |
|---|---|
| Analoge meter | Lezingen Klasse 1.0 |
| Pomptechnologie | Enkel |
| Vloeibare afzet | PF 1/4″ |
| Pakket | 490x380x440 (mm) |
| Inletsize | 1/2 Inch To 2 Inch |
|---|---|
| Liquid Outlet | PF 1/4″ |
| Sealtype | Mechanical Seal / Lip Seal |
| Fuel Tank Capacity | 0.33L |
| Color | Black |
| Fuel Tank Capacity | 4.5L |
|---|---|
| Package Dimensions | 810x210x310mm |
| Pump Technology | Single |
| Specification | 690x250x185mm |
| Drive Way | Foot Pedal |
| Type | HML- 3500 |
|---|---|
| Oil Outlet | 3/8NPTF |
| Drive Way | Foot Pedal |
| Pump Technology | Single |
| Maximum Pressure | 1050Bar |
| Productnaam | Lichtgewicht Hand Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Type | HML1000 |
| De waaier van de drukmaat | 0-1000Bar |
| G.W. | 8KG |
| De capaciteit van de brandstoftank | 2.2L |
| Productnaam | Lichtgewicht Hand Hydraulische Pomp |
|---|---|
| Type | P-142 |
| De waaier van de drukmaat | 0-700Bar |
| G.w. | 3.5KG |
| De capaciteit van de brandstoftank | 0.33L |
| Productnaam | Hand In werking gestelde Pomp |
|---|---|
| Pompstructuur | Dubbeltraps handpompen |
| Type | HML -2500 |
| De waaier van de drukmaat | 0-2500bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 2.2L |
| Package Dimensions | 810x210x310mm |
|---|---|
| Use Medium | Water Or Oil |
| Analogue Gauge | Readings Class 1.0 |
| Fuel Tank Capacity | 4.5L |
| Specification | 690x250x185mm |
| Productnaam | Lucht-gedreven Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 3000Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 8L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| De waaier van de drukmaat | 0-4000Bar |
| Productnaam | Lucht-gedreven Hoge drukpomp |
|---|---|
| Model | AHP3000.1 |
| Maximumdruk | 2500Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 4.5L |
| Vloeistofuitlaat | PF 1/4 ″ |