| Productnaam | De Testapparaat van de brandstofklep |
|---|---|
| Model | Vtu-H001 |
| Aandrijvingsmanier | manueel |
| Weergavemodus | De maat van de wijzerdruk |
| maximum hydraulische druk | 600Bar |
| Productnaam | De Testapparaat van de brandstofklep |
|---|---|
| Model | Hdp1100-2 |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Weergavemodus | De maat van de wijzerdruk |
| N.W. | 77kg |
| Productnaam | De Testapparaat van de brandstofklep |
|---|---|
| Model | Hdp1100-D |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Maximum stroom bij geen druk | 6,5 l/min. |
| G.w. | 212Kg |
| Productnaam | DE EENHEID VAN DE DE TESTpomp VAN DE BRANDSTOFklep |
|---|---|
| Model | HDP1100-D2 |
| voor | MC/ME/MB/MK |
| Stroomtarief per slag | 0.4L |
| Vertoningsmethode | Digitale vertoning |
| Productnaam | Hydraulische hefboom - |
|---|---|
| Het werkdruk | 1500Bar |
| Max.Lift | 10mm |
| Voor | De Dekking van S50mcccglinder |
| Olieinham | ISO228/1-G1/4 |
| Productnaam | Hydraulische hefboom - |
|---|---|
| Nr | 5570638-5 |
| Het werkdruk | 2200Bar |
| Max.Lift | 10mm |
| Voor | G70mec Uitlaatklep |
| Productnaam | Hydraulische hefboom - |
|---|---|
| Nr | 5273059-2 |
| Het werkdruk | 1500Bar |
| Max.Lift | 15mm |
| Voor | De Dekking van S60meccglinder |
| Productnaam | HYDR-HEFBOOMZUIGERSTANG |
|---|---|
| Het werkdruk | 1500Bar |
| Max.Lift | 15mm |
| Voor | De Staaf van S80Mecplston |
| Opkrikkenkracht | 600kN |
| Productnaam | Lucht-gedreven Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 3000Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 8L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| De waaier van de drukmaat | 0-4000Bar |
| Productnaam | Pneumatische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Model | AHP3000 |
| Maximumdruk | 2500Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 12L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |