| Productnaam | De Testapparaat van de brandstofklep |
|---|---|
| Model | Vtu-1100N |
| Maximumdruk | 110MPa |
| Lossingsbedrag | 1.2L/MIN |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| productnaam | Lucht-gedreven Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximale druk | 3000Bar |
| Brandstof tank capaciteit | 8L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Manometerbereik | 0-4000Bar |
| Productnaam | Pneumatische Hydraulische Hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 1200bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 3.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Kleur | Blauw |
| Productnaam | Lucht-gedreven Hoge drukpomp |
|---|---|
| Model | AHP3000.1 |
| Maximumdruk | 2500Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 4.5L |
| Vloeistofuitlaat | PF 1/4 ″ |
| Productnaam | Hand In werking gestelde Pomp |
|---|---|
| Pompstructuur | Dubbeltraps handpompen |
| Type | HML -2500 |
| De waaier van de drukmaat | 0-2500bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 2.2L |
| Productnaam | Draagbare Hydraulische Eenheden van energie |
|---|---|
| Maximumdruk | 1050Bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 3.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Pomptechnologie | Kies uit |
| Productnaam | De Eenheid van de hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 1200bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 3.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Pomptechnologie | Kies uit |
| Productnaam | De Eenheid van de hoge drukpomp |
|---|---|
| Maximumdruk | 1200bar |
| De capaciteit van de brandstoftank | 3.5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Pomptechnologie | Kies uit |
| productnaam | Draagbare Hydraulische Eenheden van energie |
|---|---|
| Maximale druk | 1050Bar |
| Brandstof tank capaciteit | 3,5L |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Pomptechnologie | Enkel |
| Productnaam | De Testapparaat van de brandstofklep |
|---|---|
| Model | Hdp1100-X |
| Aandrijvingsmanier | Pneumatisch |
| Maximum stroom bij geen druk | 1,2 l/min. |
| G.w. | 77Kg |