| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Vtu-1100N |
| Μέγιστη πίεση | 110MPa |
| Ποσό απαλλαγής | 1.2L/MIN |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Ονομασία προϊόντος | Αέρας-οδηγημένη υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 3000Bar |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 8L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Εύρος μετρητή πίεσης | 0-4000Bar |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματική υδραυλική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Αέρας-οδηγημένη υψηλή αντλία |
|---|---|
| Πρότυπο | AHP3000.1 |
| Μέγιστη πίεση | 2500Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 4.5L |
| Πρίζα υγρών | PF 1/4 ″ |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμοποιημένη χέρι αντλία |
|---|---|
| Δομή αντλιών | Χειροκίνητες αντλίες δύο σταδίων |
| Τύπος | HML -2500 |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-2500bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 2.2L |
| Όνομα προϊόντων | Φορητές υδραυλικές μονάδες ισχύος |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1050Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Ενιαίος |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα υψηλών αντλιών |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200 bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Ενιαίος |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα υψηλών αντλιών |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200 bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Ενιαίος |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητές υδραυλικές μονάδες ισχύος |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1050Bar |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 3,5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Μονόκλινο |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Hdp1100-Χ |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Ανώτατη ροή σε καμία πίεση | 1,2 λ/λ |
| G.w. | 77Kg |