| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Hdp1100-δ |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Ανώτατη ροή σε καμία πίεση | 6,5 λ/λ |
| G.w. | 212Kg |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Vtu-H003 |
| Τρόπος κίνησης | Πιεσμένος με το χέρι |
| Τρόπος επίδειξης | Μετρητής πίεσης δεικτών |
| Αναλογικός μετρητής, κατηγορία αναγνώσεων | 1.0 |
| Όνομα προϊόντων | ΜΟΝΑΔΑ ΑΝΤΛΙΩΝ ΔΟΚΙΜΗΣ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ |
|---|---|
| Πρότυπο | HDP1100-D2 |
| για | MC/ME/MB/MK |
| Ποσοστό ροής ανά κτύπημα | 0.4L |
| Μέθοδος επίδειξης | Ψηφιακή επίδειξη |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Vtu-H001 |
| Τρόπος κίνησης | με το χέρι |
| Τρόπος επίδειξης | Μετρητής πίεσης δεικτών |
| μέγιστη υδραυλική πίεση | 600Bar |
| Όνομα προϊόντων | Μονάδα υψηλών αντλιών |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 1200 bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 3.5L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Τεχνολογία αντλιών | Ενιαίος |
| Όνομα προϊόντων | Συσκευή δοκιμής βαλβίδων καυσίμων |
|---|---|
| Πρότυπο | Hdp1100-Χ |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Ανώτατη ροή σε καμία πίεση | 1,2 λ/λ |
| G.w. | 77Kg |
| Όνομα προϊόντων | Jack - υδραυλικός |
|---|---|
| Πίεση εργασίας | 1500Bar |
| Max.Lift | 10mm |
| Για | Κάλυψη Cglinder S50mcc |
| Κολπίσκος πετρελαίου | ISO228/1-G1/4 |
| Όνομα προϊόντων | Jack - υδραυλικός |
|---|---|
| Αριθ. | 5570638-5 |
| Πίεση εργασίας | 2200Bar |
| Max.Lift | 10mm |
| Για | G70mec βαλβίδα εξάτμισης |
| Όνομα προϊόντων | Αέρας-οδηγημένη υψηλή αντλία |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | 3000Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 8L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |
| Σειρά μετρητών πίεσης | 0-4000Bar |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματική υψηλή αντλία |
|---|---|
| Πρότυπο | AHP3000 |
| Μέγιστη πίεση | 2500Bar |
| Ικανότητα δεξαμενών καυσίμων | 12L |
| Τρόπος κίνησης | Πνευματικός |