| Pressure Gauge Range | 0-1500Bar |
|---|---|
| Color | Black |
| Type | Hydraulic Pump |
| Outletsize | 1/4 Inch To 1 Inch |
| Colour | Yellow |
| Colour | Yellow |
|---|---|
| Type | Hydraulic Pump |
| Use Medium | Water Or Oil |
| Outletsize | 1/4 Inch To 1 Inch |
| Color | Black |
| Maximum Pressure | 1050Bar |
|---|---|
| Specification | 690x250x185mm |
| Colour | Yellow |
| Oil Outlet | 3/8NPTF |
| Package | 550x430x450(mm) |
| Maximum Pressure | 1050Bar |
|---|---|
| Net Weight | 29kG |
| Drive Way | Foot Pedal |
| Colour | Yellow |
| Oil Outlet | 3/8NPTF |
| Type | HML- 3500 |
|---|---|
| Net Weight | 29kG |
| Oil Outlet | 3/8NPTF |
| Pump Structure | Double-stage Hand Pumps |
| Specification | 690x250x185mm |
| Produktname | Hydraulikaggregate |
|---|---|
| Maximaler Druck | 3300Bar |
| Kraftstofftankkapazität | 8L |
| Antriebs-Weise | Pneumatisch |
| Manometerstrecke | 0-4000Bar |
| Produktname | Ultra Hochdruckhydraulikpumpe |
|---|---|
| Art | P-392 |
| Manometerstrecke | 0-700Bar |
| G.w. | 4.1KG |
| Kraftstofftankkapazität | 1L |
| Pressure Gauge Range | 0-3000Bar |
|---|---|
| Flowrate | 5 To 50 Liters Per Minute |
| Net Weight | 29kG |
| Drive Way | Foot Pedal |
| Use Medium | Water Or Oil |
| Net Weight | 29kG |
|---|---|
| Voltage | 220V / 380V / 440V |
| Pump Technology | Single |
| Analogue Gauge | Readings Class 1.0 |
| Sealtype | Mechanical Seal / Lip Seal |
| Drive Way | Foot Pedal |
|---|---|
| Color | Black |
| Use Medium | Water Or Oil |
| Pressure Gauge Range | 0-3000Bar |
| Liquid Outlet | PF 1/4″ |